Strefa Kienta

Logowanie do konta klienta
Login: 
Hasło: 
 
 Zarejestruj się jako nowy klient »

Firma EUROCOM

Dowiedz się - dlaczego warto nam zaufać?

EUROCOM jest krakowską firmą, dostarczamy klientom towary najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży elektroniki użytkowej jak systemy zabezpieczeń i kontroli dostępu, radia CB, nawigacje GPS, domofony oraz videofony.

więcej »

Nowości w naszej ofercie

Zobacz ostatnio dodane produkty

Nie wiesz co wybrać?
Potrzebujesz fachowej porady?
Zadzwoń, Napisz.
Skomponujemy ofertę idealnie dobraną do twoich potrzeb.
Pracujemy w godz. od 8.15 do 16.30
mail: biuro@videofon.pl

tel. 12 429 39 04

GSM 531 988 900

W ofercie systemy wieloabonentowe firmy COMMAX

Znajdź produkt: Cena od: Cena do: Marka: Kategoria:  

Aktualności

Wybierz dział:

Wszystkie | Nowości | Promocje | Wydarzenia
Dualne monitory PAL/NTSC od Commaxa
06.04.2011
Dualne monitory PAL/NTSC od Commaxa Od teraz można w prosty sposób połączyć videofon z kamerami CCTV. Dzięki temu zabiegowi nasz system videofonowy może stać się prostym systemem monitorującym otoczenia naszej posesji.
  
Cichy zabójca – Gaz
20.09.2010
Cichy zabójca – Gaz

Innymi cichymi zabójcami są gazy palne jak gaz ziemny czyli metan oraz LPG czyli propan-butan, często nazywane potocznie jako gaz. Właśnie te gazy najczęściej można spotkać w naszych domach jako paliwo do ogrzewania i gotowania.

  
Cichy zabójca - Czad
14.09.2010
Cichy zabójca - Czad

Każdy z nas marzy o bezpiecznym domu. Często to pojęcie kojarzone jest z ochroną, monitoringiem, oraz innymi urządzeniami kontroli dostępu. Statystyki jednak pokazują iż największym zagrożeniem człowieka w domu są tak zwani cisi zabójcy czyli różnego rodzaju gazy trujące, lub wypierające tlen z otoczenia. Ostatniej zimy w Polsce na skutek zaczadzenia zginęło około 100 osób. W celu zabezpieczenia się przed zatruciem czadem można zainstalować różnego rodzaju czujniki czadu.

  
Radio CB a prawo polskie
08.06.2010
Radio CB a prawo polskie

Częstym problemem przy wyborze radia CB jest pytanie czy urządzenie posiada homologację i czy jest ona wymagana podczas kontroli pojazdu. Obecne, zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 października 2005r. w sprawie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia (Dz. U. Nr 230, poz. 1955) nie jest wymagane pozwolenie na użytkowanie urządzeń Radia Obywatelskiego CB wyłącznie w zakresie 29,96-27,41 MHz pracujących z modulacją częstotliwości (FM) lub amplitudy (AM) z mocą wyjściową nadajnika do 4W oraz dla modulacji jednowstęgowej (SSB) z mocą 12W dla szczytowej wartości obwiedni mocy (PEP).

  

Najczęściej kupowane: