Strefa Kienta

Logowanie do konta klienta
Login: 
Hasło: 
 
 Zarejestruj się jako nowy klient »

Firma EUROCOM

Dowiedz się - dlaczego warto nam zaufać?

EUROCOM jest krakowską firmą, dostarczamy klientom towary najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży elektroniki użytkowej jak systemy zabezpieczeń i kontroli dostępu, radia CB, nawigacje GPS, domofony oraz videofony.

więcej »

Nowości w naszej ofercie

Zobacz ostatnio dodane produkty

Nie wiesz co wybrać?
Potrzebujesz fachowej porady?
Zadzwoń, Napisz.
Skomponujemy ofertę idealnie dobraną do twoich potrzeb.
Pracujemy w godz. od 8.15 do 16.30
mail: biuro@videofon.pl

tel. 12 429 39 04

GSM 531 988 900

W ofercie systemy wieloabonentowe firmy COMMAX

Znajdź produkt: Cena od: Cena do: Marka: Kategoria:  

Powrót do: Nowości

Dualne monitory PAL/NTSC od Commaxa

Dualne monitory PAL/NTSC od Commaxa Od teraz można w prosty sposób połączyć videofon z kamerami CCTV. Dzięki temu zabiegowi nasz system videofonowy może stać się prostym systemem monitorującym otoczenia naszej posesji.

Commax wprowadza dualne monitory videofonowe PAL/NTSC

 

 

 Od niedawna producent videodomofonów Commax wprowadził  udoskonalił swoje monitory. Wszystkie kolorowe monitory Commax serii CDV-xxx pracują już w standardzie PAL/NTSC. Oznacza to możliwość podłączenia dodatkowych kamer (np. CCTV) do obserwacji większego obszaru. Niebawem w ofercie pojawią się panele z kamerami również w standardzie PAL co umożliwi rejestrację obrazu np. w rejestratorze.
 

  

Jak do monitora Commax podłączyć zewnętrzną kamerę CCTV?

 

 

 Monitory analogowe, zarówno kolorowe jak i czarno-białe, marki Commax mogą współpracować z zewnętrznymi kamerami CCTV. Podłączenie takiej kamery jest możliwe przez dołączenie jej do dodatkowego wejścia video lub zamiast istniejącej kamery w panelu wejściowym. Do monitorów czarno-białych ekonomiczniej jest dołączyć kamery czarno-białe, przy dołączaniu kamer CCTV do monitorów kolorowych istotne jest, aby kamera pracowała w tym samym systemie kodowania wizji (NTSC, PAL). Monitory wyposażone są (w zależności od modelu) w jedno, dwa lub cztery gniazda kamer wejściowych, czyli, że mogą wyświetlać obraz z tylu kamer ile gniazd ma monitor. Kamery zewnętrzne mogą być podłączone na dwa sposoby. Dołączenie dodatkowych kamer powoduje iż nasz videofon staje się prostym systemem monitorującym. Przykładowa konfiguracja systemu videofonowego z dodatkową kamerą CCTV:

 Link związany: http://videofon.pl/index.php?m=Product_Listing&id_category=9&brand=1

Najczęściej kupowane: